NZDM Maják

 • Zahrádka u Majáku
  Květen je měsíc zahradničení! Zuzka s Evčou daly již s předstihem klíčit zeleninu – rajčata, papriku a rajčata. A čekají na vás, abyste jim pomohli všechnu zeleninu z přesadit!
 • Provoz nízkoprahu v měsíci květnu!
  V měsíci květnu začínáme pomalu otevírat klub pro více klientů a klientek. Na klubu může být aktuálně 8 dětí. Doufáme však, že se počet bude pomalu navyšovat! Těšíme se na Vás! A abyste věděli, co nás čeká, přikládáme program s týdenním programem!
 • Přijímačky z matematiky na SŠ nanečisto
  Info hlavně pro rodiče a žáky a žákyně devátých tříd! Přijímačky z matematiky na SŠ nanečisto připravili dobrovolníci a dobrovolnice Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy. Pokud byste potřebovali vytisknout materiály, neváhejte se obrátit na pracovníky a pracovnice našich NZDM! Přijímačky z matematiky pro SŠ nanečisto | Matematicko-fyzikální fakulta (cuni.cz)
 • Novinky z klubu
  Maják nezahálí! Pracovnice jdou také s dobou, aby se dostaly ke klientům a klientkám blíž, založily si TikTok, kde dávají pravidelné informace o situaci a o možnostech podpory. To vše formou přístupnou pro děti a mládež.Informace o tom, jak vše funguje a jak máme otevřeno, najdete v příloze!
 • Předvánoční nízkoprahy
  Život v NZDM Futra a Maják se nezastavil! Během podzimní covidové vlny byly sociální služby nadále otevřeny pro individuální konzultace a pomoc s přípravou do školy. Od začátku prosince jsou sociální služby otevřeny pro omezený počet uživatelů. V NZDM Futra si uživatelé a pracovníci služby adventní čas zpříjemňují i letos […]