Listopad a prosinec: Zima na obzoru, příjemně a útulno ve Světě pod světem

Publikoval admin v

Listopad a prosinec jsou měsíce, s kterými přichází zimní atmosféra. A i když teploty klesají a dny se krátí, náš klub je zde připraven poskytnout teplo, útulno a skvělou zábavu potřebnou k překonání leckdy melancholických dní. Co můžete očekávat?

Stačí si jen pohrát se světlem a i chmurné dny se mění v dny příjemné.

Cestovatelský večer o Africe

Pokud toužíte po dobrodružství a poznávání nových kultur, určitě se zúčastněte cestovatelského večera o Africe. Zjistěte více o tomto krásném kontinentu, jeho kultuře a exotických destinacích. Štěpán Janča k nám zavítá již 3. listopadu.

Cestovatelský večer: Štěpán Janča – Africké putování
Datum a čas: 3.listopadu 2023, začátek v 19:00 hodin

Hudba a zábava

Halloween je za dveřmi a my budeme slavit s nádechem grindu, stoner rocku a elektronické hudby. Každý si přijde na své! punkového a hardcore stylu. Připravte své kostýmy a připojte se k nám na naší Halloween party, která slibuje strašidelně zábavný zážitek. Akce je pořádána v kooperaci se Skateboardingem Orlová.

Pokud jste fanoušky punku a hardcore-punku či hardcoru s nádechem metalu a grunge, stavte se k nám určitě 10.listopadu 2023. Do Orlové po několika letech zavítá kapela Lakka, spolu s ní vystoupí Samorast, orlovští DNO a tak trochu orlovská Miss Marple.

Nebude chybět ani elektronická hudba. 17. listopadu na další akci s názvem PORTAL vystoupí: Ronygee, Adampulgram, Kniper, Repit a Quatex.


KineDok: Dokumenty o světě krásném, smutném, krušném, děsivém a nadějeplném

Pro filmové nadšence a milovníky dokumentárního filmu přinášíme další snímky z projektu KineDok. Každé promítání je skvělou příležitostí vidět svět očima talentovaných dokumentaristů. Podpořte tento projekt a prohloubte své znalosti světa prostřednictvím poutavých filmů. Promítání je zdarma.


Takže ať už hledáte hudbu, zábavu, dobrodružství nebo poučení, náš klub má pro vás připravený rozmanitý program na listopad a prosinec. Přijďte si s námi užít zimu a objevit nové možnosti!

Nezapomeňte také sledovat naše webové stránky, facebook a instagram, abyste zůstali informovaní o nejnovějších událostech, akcích a kulturních zajímavostech v našem klubu.

Těšíme se na vaši návštěvu.