Program

Pořádáme koncerty, výstavy, přednášky, veganské večeře a promítáme dokumentární filmy v rámci projektu KineDok. A jsme otevření vašim nápadům a podnětům, co by se ve Futře mohlo dít.

V klubu je možnost zahrát si některou ze stolních her, které zde máme, nebo se začíst do knih a zinů v klidném prostředí naší knihovny, popíjet k tomu férovou kávu nebo maté a prostě žít. Pro aktivnější je zde stolní fotbálek, hokej a ping-pong. Pokud rádi surfujete, můžete se připojit k naší free wi-fi.

Mimo stálou nabídku nealkoholických nápojů, piva a pochutin je možné v klubu zakoupit výrobky s certifikátem FairTrade. Širokou nabídku tvoří kávy, čokolády, kakaa, koření, čaje a mnoho dalšího.

 • Pohled do zákulisí
  Pohled do zákulisí a zároveň pozvánka na dvě Lukášovy akce: 1. Light + Sound Dimension 2. ASS INVADERS FROM OUTER SPACE vol.2 Punk – Space Grind – Metalcore – Trap Metal
 • Okraj #1 je za námi. A my už vyhlížíme další
  Okraj #001 je za námi a s klidem můžeme konstatovat, že překonal naše očekávání. A tak nám chvilku trvalo, než jsme se dostali k sepsání nějakého uceleného příspěvku. Jak to tedy shrnout? Jak do pár vět vměstnat všechny naše pocity? Vlastně by možná stačilo jedno obrovské děkuji všem, kteří svou […]
 • Představujeme vystavující na Okraji #1
  Představujeme vystavující na Okraji #1: Daniel Goliáš, Kat Natálie Krupová a Nikolas Vidras, Tomáš Staněk.
 • Představujeme účinkující Okraje #1
  Představujeme hudební účinkující na Okraji #1: Ÿperitiff, Interpunkce, Marne, Ari&Indy, Anchorless Bodies a Tateřina.
 • Program na únor a březen: deskovky, KineDok a první ročník festivalu Okraj (a mnohem víc)
  Druhé kolo deskovek se Sousedy už máme za sebou, ale stále nás toho spousta čeká. KineDok: téma víry i romského aktivismu Od února pokračujeme v promítání snímků z projektu KineDok. Promítání, až na výjimky, bude v tomto roce probíhat vždy třetí středu v měsíci, a to od 19:00. Projekce jsou […]
 • První kolo Futra kvízu – téma zima
  Pokud jste vlastníky encyklopedických vědomostí nebo milovníci a milovnice hádanek, kvízová část našeho programu vás zaručeně nadchne. S novým rokem totiž začínáme novou sérii Futra kvízů. V roce 2024 proběhne celkem 5 kvízových večerů. Každý z nich bude na konkrétní téma. Tématem lednového kvízu je zima a vše s ní související!
 • Portal: Jungle, Drum’n’Bass…prostě taneční party
  Těšte se na taneční horečku, která vám umožní zapomenout na všechny starosti.
 • Futra Game Night: Společně do světa her!
  Hráči*ky, připravte se na nezapomenutelný večer plný počítačových a deskových her! Zavítejte s námi do světa, kde se spojují vášeň pro hraní, skvělá společnost a neomezená zábava.
 • Deskovky
  Lednový program odstartujeme 4.1.2024 deskovkami se sousedy. Pravidelná setkání budou probíhat jednou měsíčně a program se zaměří na konkrétní hru či hry. Na lednové setkání si sousedi připravili Dunu, Tapestry, Dixit a Queendomino.
 • Poklidný leden plný her
  Leden započneme poklidně. klub Futra se v druhém zimním měsíci stane především prostorem pro únik od každodenního shonu, nudit se však nemáte nejmenší šanci!