Představujeme účinkující Okraje #1

Publikoval admin v

Ÿperitiff

Ostravští Ÿperitiff platí za jednu z nejzběsilejších part u nás. Nekompromisní acid punk hard core noise řezba, dvanáct písní během sedmnácti minut na loňském skvěle energickém albu Live Is Bosch. To vše ovšem hráno, tak, že finální energické písně mají také hlavu a patu a pro příznivce zběsilejších hlukových forem prostě pecka za peckou. Tohle bude pogo!

Autor fotografie: Daniel Goliáš

Za popisky děkujeme: Richard Kutěj


Battle: Interpunkce & Marne

Splašení pražští hardcore punx si skočí do klece s uvrčenými ňuňany z Futry. A možná přitom rozdupou nějaké kusy společného splitu.


Ari & Indy

V duu Ari & Indi se potkávají dva dlouholetí přátelé z okruhu kapel kolem labelů Silver Rocket a Mama Mrda Maso. Aran (Gnu, Prohra Praha…) a Indoš (Leto, Boss a sekretářka, Vincent Vega…). V roce 2022 vydali album Korespondence, které je plné příjemných lo-fi písniček se zvukem plným melancholie i naděje. Naživo jistě příjemnost nejen k zahloubání se a prožití si atmosféry.

Za popisek děkujeme Richardu Kutějovi.


Anchorless Bodies

Maďarští Anchorless Bodies do Futry přivezou svou poctivou várku melodického hardcoru. Jejich poslední album se vám rozhodně zažere pod kůži – temné linky jsou podepřené lyrickými texty, naléhavým vokálem a neúprosně divokým tempem bicích. Poctivá dávka emocí nejvyšší hudební kvality.

Autor fotografie: Gabor Toth


Tateřina

♪♪♪ TATEŘINA

⇨ Reggae dub odpolední setík k pročítání tiskovin, pokecu a popíjení kávy.

https://soundcloud.com/katerina-tkacikova