Ťuk, ťuk, ťuk – nározky klepou na dveře

Publikoval admin v

Naše pětadvacáté narozeniny se blíží rychlostí blesku!

A my vám přinášíme pár důležitých informací. Klub se otevře v 15:00 a program bude rozdělen na dvě stage. Díky tomu bude možné být od 15:00 do cca 18:30 ve velkém sále třeba i s vašimi dětmi (bude tam klidněji), dát si naši skvělou kávu od Black Seeds, zahrát si fotbálek nebo pinec, anebo si zahrát jednu z mnoha našich deskovek.

Výstava

15:00 – zahájení výstavy V. Petrové s názvem Dělej co tě baví

Když tvoříme něco, co nás nebaví, či vnitřně nenaplňuje, tak to postrádá veškerý smysl. Proč tvořit něco, co nám přijde zbytečné ? Proč tvořit něco, co nám jako pozorovatelům přijde nezajímavé ? Proto je důležité tvořit to co sami chceme, co nás bude bavit a vnitřně naplňovat. I když je občas těžké najít svou vlastní cestu či směr, tak i přesto nesmíme přestat zkoušet a tvořit. Protože právě to z nás dělá to čím jsme. Tak dělejte co vás baví. Přesně tak, jak se o to pokouším já

Po celou dobu budou v klubu ke shlédnutí fotografie Aleše Adámka z oslavy našich dvacetin!

Stage pod schody

Stejně jako na Alternativní scéně začneme nejprve takzvanou „stagí pod schody“. Zde budou hrát tři kapely, které s sebou přinesou především zvuk, hluk, ambient, dron, zamyšlení, snivost, toulky neznámými kraji.

Line-up je následující:

16:00 – Výpalné                                          

16:45 – The Owl                                            

17:30 – Usnu?   

Cestovatelské večery a stage v prostoru

V 18:00 hodin bude program pokračovat připomínkou začátků cestovatelských večerů ve Futře. Sir Robert Kovarik si bude povídat s přáteli – cestovateli, kteří myšlenku pravidelných povídání o toulkách dalekými i bližšími kraji do Futry přinesli.

Od 19:00 se pak začne hrát také na stagi, a to v následujícím pořadí:

19:00 – Miss Marple

20:00 – Innoxia Corpora

21:00 – It´s Everyone Else

22:00 – Pacino

23:00 – Lycanthrophy

… Dynasteel