Poklidný leden plný her

Publikoval admin v

Leden započneme poklidně. klub Futra se v druhém zimním měsíci stane především prostorem pro únik od každodenního shonu, nudit se však nemáte nejmenší šanci!


Deskovky se sousedy

Leden odstartujeme čtvrtečními deskovkami se sousedy. Pravidelná setkání budou probíhat jednou měsíčně a program se zaměří na konkrétní hru či hry. Na lednové setkání si sousedi připravili Dunu, Tapestry, Dixit a Queendomino.


🎮 Futra Game Night: Společně do Světa Her! 🎲

Také v pátek 12.ledna 2024 budeme pokračovat v duchu her. Pokud milujete tajemné tahy na šachovnici nebo se rádi ponoříte do dobrodružství deskových či počítačových her, jste ve Futře na správném místě. Naše lednové rendezvous nabízí prostor pro klidný večer strávený u stolu s kamarády*kami, kde se rodí strategie a vznikají nesmrtelné příběhy.

Pro ty, kdo si libují v digitálním dobrodružství, máme připravené počítačové hry. Od epických fantasy světů po adrenalinové závody, naše hry osloví každého!


Portal: Jungle, Drum’n’Bass,..prostě taneční party

A co elektro party? Ano, i to je součástí našeho lednového programu. V pátek 19.ledna se klub promění v energické místo plné hudby, tance a neopakovatelné atmosféry. Připravte se na hudební zážitky, které vám rozkmitají nohy a odnesou vás do světa, kde se spojují rytmus a radost ze života.


1.kolo Futra kvízu – téma zima

Pokud jste vlastníky encyklopedických vědomostí nebo milovníci a milovnice hádanek, kvízová část našeho programu vás zaručeně nadchne. S novým rokem totiž začínáme novou sérii Futra kvízů.
V roce 2024 proběhne celkem 5 kvízových večerů. Každý z nich bude na konkrétní téma, které se včas dozvíte.
Vstupné na kvíz je symbolických 30 Kč/osoba. Budeme vždy hrát o zajímavé ceny.
Novinkou je, že souběžně s jednotlivými kvízy bude probíhat celoroční kvíz! Respektive tým, který v průběhu roku nasbírá nejvíce bodů dostane na konci roku speciální futráckou cenu!

Tématem lednového kvízu je zima a vše s ní související!


Novoroční sousedská sbírka pro pejsky

Pojďme udělat dobrý skutek a pomozme pejskům v našem orlovském útulku. Budou vděční za: čisté deky, pamlsky, vodítka, náhubky, hračky a misky. Vše můžete donést do klubu Futra v otvíracích hodinách.


Chystáme v následujících měsících: