INFERNO IN ORLAU 2023

Publikoval admin v

Datum konání

29. 9. 2023    
7:00 pm
INGROWING – Death/Grind – Budweis
Bastardi jsou zpět!!! Death/grind legenda z Budweis City v sestavě Vlakin – Pouzar – Zbyňa po letošním comebacku na scénu, jsou plní energie. Nenechte si ujít jejich velký návrat na podia. Jejich vystoupení vás totálně pohltí a nakope vám prdele.
https://www.facebook.com/Ingrowing
https://youtu.be/e0GBDvUmabI
DISFIGURED CORPSE – Death/Grind Core – OKR revír
,,Mrtvoly“ opět vylézají z hrobu!!! DISFIGURED CORPSE bezesporu patří k pionýrům extrémní muziky v Čechách. Z OKR revíru, tedy z místa, kde tvrdá muzika vždy měla své velké podhoubí !!! Kapela, která byla jednou z prvních Grindcorových smeček u nás a vracející se v jedné ze svých prvních sestav – Vladis, Hadgi, Tomba a Ferenc!!! Své třicáté narozeniny už „oslavili“ v roce 2021. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči/uši, že starou školu death/grind/hardcoru umí stále dělat na 666%. A červi se rozlezou…
https://www.facebook.com/disfiguredcorpseband
https://youtu.be/UTjGOA9lYxU
PURULENT SPERMCANAL – Gore Grind – OVAcity
Legenda naší Gore Grind scény !!! Maro a Kokeš to spolu táhnou již několikátou dekádu a právě nyní jsou v největším laufu. Koncertují nejen na domácí půdě, provětrali sluchovody fanouškům v několika evropských zemích, ale také podnikli několik tour po Latinské Americe. Z jednoho mexicko-columbijského tour se před nedávnem vrátili.
V Orlaucity vás pověsí na hák a budou vás stahovat z kůže zaživa …
https://www.facebook.com/purulentspermcanal
https://www.youtube.com/watch?v=vANUW3zrqCE&t=2483s
Kategorie: