Futra Podcast

Publikoval admin v

***Podcast – SVĚT POD SVĚTEM***

**Tereza Pavelková, část první**

Popularita podcastů stále roste a jak již víte, také náš kolektiv se rozhodl se k podcastovému nadšení přidat. Na přelomu roku byla vypuštěna první vlaštovka v podobě podcastu o světě teenagerů s názvem „Očima teenagerů“ (k poslechu na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCoUXABY8hmGgpERL5kd7wNQ).

A nyní vypouštíme první díl dalšího futráckého podcastu s názvem Svět pod světem. Našim záměrem je dělat rozhovory s lidmi v našem okolí či s lidmi a kolektivy, které k nám do Futry zavítají. Rozhovory se budou točit kolem celé řady témat od cestování přes hudbu či realizaci sociálních projektů, prostě všeho, co nás, a věříme že také vás, zaujme.

První rozhovor, který jsme zpracovali, se týká právě dlouhodobého cestování a života v zahraničí obecně. Realizovali jsme ho na dálku přes Skype a měl tudíž jedinečnou, a neskutečně pohodovou atmosféru. To se odrazilo také do jeho délky, a proto jsme první rozhovor rozdělili na dvě části. Nyní se pohodlně usaďte a poslechněte si první díl. Díky Tereza Pavelková!